Вжалюзі з малюнком
Жалюзи, вертикальные жалюзи, шторы

Контакты

 
 
 


Главная

Каталог и цены

Новости

О нас

Вопросы

Фотогалерея

Статьи

Контакты/заказ

 

Горизонтальные жалюзи

 

Жалюзи вертикальные

 

Жалюзи на пластиковые окна: Мини, Магнус, Венус

 

Москитные сетки

 

Ролеты тканевые


 

227-43-24

 

Тканинні жалюзі з малюнком

Фоторолети -це новий напрямок роботи нашої компанії. Тканинні жалюзі з малюнком - це будь тканинні жалюзі, виконані з різнобарвного матеріалу. Малюнки можуть наноситися на будь тканинні жалюзі: рулонні, плісе, касетні, а також вертикальні.

 

 Тканинні жалюзі з малюнком бувають трьох видів: жалюзі з повторюваним малюнком, жалюзі з одним малюнком (фото жалюзі), жалюзі з фактурною поверхнею. При цьому малюнок може бути зроблен різними способами. Залежно від способу виготовлення жалюзі варіюється і вартість жалюзі з малюнком. Тканинні жалюзі з повторюваним малюнком можуть бути з геометричними, квітковими і абстрактними темами. Забарвлення в даному випадку підбирається під стиль кімнати, а також колір штор.

Широка гамма малюнків і орнаментів дозволяє підібрати тканинні жалюзі, що повторюють кольору гардин.


Тканинні жалюзі з тематичним зображенням зазвичай виготовляються за допомогою термодруку. Так на готове полотно тканини наноситься потрібне зображення. Такі тканинні жалюзі називають фото жалюзі. Це можуть бути тканинні жалюзі горизонтального або вертикального типу. Наприклад, рулонні жалюзі, касетні жалюзі. Рулонні жалюзі із зображенням заміського або міського пейзажу вдало виглядають на пластикових вікнах.


Іншим видом поверхні тканинних жалюзі є шорстка фактура. Такі жалюзі можуть бути як одного кольору, так і з малюнком, який ще більше підкреслює нерівність поверхні. Вибір конкретного типу жалюзі і малюнка безпосередньо залежить від вашого смаку і переваг.
Однак найчастіше тканинні жалюзі з малюнком встановлюють в дитячих кімнатах, на кухні, в спальні, а також у вітальнях і ванних кімнатах. У дитячі кімнати і в ванні і басейни вибирають тканинні з фото зображенням. Для дитячих кімнат це тканинні жалюзі з відомими персонажами мультфільмів та казок. Для спалень і віталень підійдуть пейзажі, а також імітація виду з вікна. У басейни і ванні вибирають тканинні фото жалюзі з малюнком морської тематики.
 

Вартість послуги латексної друку на тканинних ролетах (розташування по всьому розміром тканини) - 15,4 у.о. / кв.м.

Вартість виробу розраховується окремо від вартості друку в залежності від обраного зразка тканини або системи.

Максимальна ширина для фарбування тканини - 1490 мм.

Фотодрук на вертикальних жалюзі: 15,4 у.о. / кв.м. - Вартість площі фарбування; 7 у.о. / кв.м. - Вартість використовуваної площі без фарбування.

Мінімальна розрахункова площа - 0,5 кв.м.

 

    т.(044) 227-43-24   Контакты
Главная